Twoje zdanie jest dla nas ważne, zachęcamy do wystawienia opinii na temat naszych usług.

Zostaw swoją opinię!

Umieść nowy wpis w Księdze gości

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
10 wpisów.
Jasiek
Dla mnie najlepsza firma przeprowadzkowa z jaką miałem do czynienia, super ekipa. Przeprowadzka mieszania 2 pokojowego zajeła im 4 godziny a poprzedniej firmie 7 co przyczyniło się do niższej ceny. Dziękuję panowie na pewno będę korzystał i polecał.
Kr
Spoko. Wart polecenia kierowca Jurek. Ogarniety przewoznik i sprawna pomoc w przewozie mebli. Brawo
Odpowiedź administratora przez: Zbiniew Potentas
Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.
Jaroslaw
Super profesjonalna ekipa przeprowadzkowa. Z czystym sumieniem polecam!
Patryk
Polecam Wszystkim!!! Pracownicy firmy są bardzo uprzejmi, kulturalni, solidni. Współpraca przebiegała w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Transportu dokonano bez żadnego uszczerbku. Jeszcze raz polecam!!!
Odpowiedź administratora przez: Zbiniew Potentas
Serdecznie dziękujemy!
Paweł
W stu procentach panowie zasłużyli na najwyższą ocenę. Zamówiłam ekipę z OLX oczywiście nie przyjechali. W panice zadzwoniłem do Trans Team na szczęście była wolna ekipa. Przeprowadzka wykonana na najwyższym poziomie. Panowie wszystko zabezpieczyli, znieśli, przewieźli i wnieśli. Chłopaki mieli nawet filc do podklejenia mebli, a przydał się bo w nowym mieszkaniu nowiuśka podłoga. Panowie jeszcze raz dziękuję za pomoc w przeprowadzce będę polecał. Pozdrawiam
Piotr
Bardzo polecam Panów, są świetnie zorganizowani, przyjechali punktualnie szybko zabrali się do pracy, co ważne bardzo dbają o przewożone meble zabezpieczyli wszystko także nic się nie uszkodziło. Przeprowadzam się kilka razy do roku, ta ekipa była najlepsza do tej pory. Pan Zbyszek bardzo sympatyczny uczciwy i solidny. Ceny mają bardzo atrakcyjne i co istotne bez kombinowania. Na pewno kolejna przeprowadzka tylko z tą firmą.
Odpowiedź administratora przez: Zbiniew Potentas
Dziękujemy Panie Piotrze za opinię. Polecamy się na przyszłość.
Artur
U mnie panowie wykonywali przeprowadzkę dwu pokojowego mieszkania. Pełen profesjonalizm, cena również przystępna. Polecam!!!
Justyna
Przeprowadzka wykonana na najwyższym poziomie.Bardzo profesjonalna ekipa, mili panowie. Z firmy przeprowadzkowej skorzystałam pierwszy raz, firma Trans Team spełniła moje oczekiwania w 100%. Dziękuje i POLECAM!!!
Anna
Profesjonalna i sympatyczna ekipa. Wszystko wykonane bardzo dokładnie i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam.
Odpowiedź administratora przez: Zbiniew Potentas
Dziękujemy, jednocześnie polecamy się na przyszłość.
Adam
Szczerze polecam firmę Trans Team. Bardzo dziękuje za profesjonalnie wykonaną przeprowadzkę.