Przeprowadzki biur Warszawa, przeprowadzka firmy w Warszawie!

 Oferujemy naszym klientom usługi przeprowadzkowe, nie tylko w zakresie mieszkań i domów prywatnych, ale także pomieszczeń służbowych: firm i biur. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością, a nasze usługi charakteryzuje pełen profesjonalizm, dlatego zapewniamy bezpieczne pakowanie i sprawne przewozy sprzętu biurowego takiego jak: kserokopiarki, komputery, serwery i pozostały sprzęt biurowy. Oferujemy również przewóz mebli biurowych, sejfów, dokumentów oraz wszystkich elementów wyposażenia biura. Dla każdej firmy zmiana siedziby stanowi prawdziwe wyzwanie. Oprócz zmian adresowych, dotyczących relacji z kontrahentami czy klientami, dla których nowa lokalizacja może być zaskoczeniem, równie istotne są zmiany organizacyjne i logistyczne związane z przeprowadzką firmy. Zdając sobie z tego sprawę, oferujemy naszym klientom biznesowym specjalną ofertę, obejmującą tanie przeprowadzki biur i firm na terenie całej Warszawy. Zapewniamy konkurencyjne ceny i w pełni profesjonalne usługi przeprowadzkowe. Z nami nie musisz martwić się o przewóz mebli czy transport wartościowego sprzętu elektronicznego, niezbędnego do pracy w biurze. Zabezpieczymy go w odpowiedni sposób i szybko oraz sprawnie dostarczymy do wskazanej lokalizacji. Korzystając z oferty naszej firmy przeprowadzkowej, Twoje przedsiębiorstwo szybko i sprawnie rozpocznie funkcjonowanie pod nowym adresem.

 

Jesteśmy w pełni przygotowani do przeprowadzki twojego biura

Przeprowadzki firm stanowią wielowymiarowy proces, podczas którego należy uwzględnić szereg czynników takich jak: specyfika firmy, rodzaj i wartość posiadanego mienia, zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz wiele innych cech, które mają decydujące znaczenie w powodzeniu całej operacji. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, bez względu na to, czy w grę wchodzi przeprowadzka małej, średniej czy dużej firmy. Posiadane przez nas zaplecze techniczne pozwala na kompleksowe przeprowadzenie logistyki w jak najkrótszym czasie, dzięki czemu okres związany z przeprowadzką i urządzaniem nowej siedziby firmy trwać będzie znacznie krócej, co w mieście takim jak Warszawa nie jest łatwe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla przedsiębiorcy każda godzina przestoju oznacza straty finansowe, dlatego jesteśmy nastawieni na optymalizację naszych usług przeprowadzkowych tak, by działanie firmy nie zostało zaburzone.
Usługi przeprowadzkowe w Warszawie rozpoczynamy od sporządzenia wstępnej wyceny oraz gruntownego planowania i określania wszystkich niezbędnych parametrów przeprowadzki. Dzięki temu wiemy, jak dobrać odpowiednie opakowania, jaki samochód wybrać i jak długo trwać będzie cała logistyka.
Kolejnym etapem jest pakowanie wyposażenia. Firma może pozostawić tę czynność klientowi lub samodzielnie spakować przewożony sprzęt, korzystając z dostarczonych opakowań. Odpowiednio spakowane i zabezpieczone materiały transportujemy naszymi samochodami pod wskazany adres. Następnie odbywa się rozładunek. Na życzenie klienta zajmujemy się także rozpakowaniem ładunków.

Dlaczego właśnie my do przeprowadzki biura.

Wśród wielu powodów, dla których warto wybrać właśnie usługi przeprowadzkowe Trans Team, należy wymienić te, które w największym stopniu decydują o sukcesie i zadowoleniu naszych klientów. Nasze atuty to:
• wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach firmowych,
• doskonale wyposażone samochody transportowe,
• specjalny system opakowań i materiałów ochronnych,
• kompleksowe ubezpieczenie przewożonych materiałów.
Dzięki wymienionym wyżej zaletom, możemy zapewnić konkurencyjne ceny przeprowadzek biur i firm na terenie całej Warszawy. Oferujemy tanie, profesjonalne i bezstresowe przeprowadzki biura, firmy, fundacji, urzędów oraz instytucji publicznych w konkurencyjnych cenach, zgodnie z najwyższymi standardami, których sami od siebie wymagamy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
783 099 299
22 308 00 80