Bezpłatna wycena

Przeprowadzki biur i firm Warszawa

Przeprowadzki biur Warszawa wykonujemy coraz częściej. Wynika to choćby z rynku, na którym stale zmieniają się ceny najmów, czy rozbudowujących się miast oferujących różnego rodzaju nowe lokalizacje biznesowe. Dlatego też nie tylko zmieniamy miejsce zamieszkania, ale i coraz częściej lokal, w jakim prowadzimy swoją działalność. Jak przeprowadzić biuro czy firmę, żeby nie zwariować?

Po pierwsze zacznijmy od tematu w sposób taki, aby jak najmniej zaszkodzić naszemu biznesowi. Ustalmy sobie i z firmą, która będzie nam pomagać przy przeprowadzce dokładny termin przewozu rzeczy w nowe miejsce. Najlepiej by przerwa w funkcjonowaniu działalności nie trwała dłużej niż 2 dni.

Powiadommy naszych klientów o planowanej zmianie lokalizacji i związanymi z tym utrudnieniami. Najlepiej już na około dwa tygodnie wcześniej. Wtedy też zacznijmy pakować rzeczy, dokumenty i sprzęt, z których korzysta się najrzadziej lub w wyjątkowych sytuacjach. Najważniejsze elementy wyposażenia biura, które używane są cały czas, takie na przykład jak komputer czy drukarka zostawiamy na sam koniec.

W dzień przeprowadzki biura czy firmy zacznijmy od szybkiego spakowania najpotrzebniejszych rzeczy i przewiezienia ich w nowe miejsce. Oczywiście z zadbaniem o to, aby po przyjeździe do nowego biura mieć gdzie postawić choćby komputer z najważniejszymi danymi. Czyli najpierw rozstawiamy biurko, a później resztę do choćby tymczasowego stanowiska pracy. Rzeczy spakowane wcześniej, czyli te, które zakwalifikowaliśmy do grupy najmniej potrzebnych, niech przyjadą jako ostatnie i zajmijmy się ich rozpakowywaniem w chwili wolnego czasu.

Mówiąc o przeprowadzce biura, ważne są oczywiście dwa typy przewożonych rzeczy. Pierwszy to sprzęt elektroniczny, który powinien być odpowiednio zabezpieczony w razie upadku czy zamoczenia. Sprawdzają się tu folie bąbelkowe czy oryginalne opakowania. Całe okablowanie warto dokładnie posegregować, zwinąć i zabezpieczyć przed poplątaniem.

Drugi typ rzeczy to oczywiście dokumenty. Wiele z nich newsie ze sobą naprawdę dużą wartość, dlatego dobrze jest wszystkie papiery popakować w teczki i segregatory, które następnie umieszczamy w kartonach. Kartony z papierową zawartością w ramach dobrego zabezpieczenia warto także owinąć na przykład folią, żeby zabezpieczyć przed wilgocią, czy niespodziewanym zalaniem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
783 099 299
22 308 00 80