Przeprowadzki Warszawa - Bydgoszcz -Warszawa

 

Bydgoszcz. Miasto w północnej Polsce, największe w województwie kujawsko – pomorskim. Duży ośrodek przemysłu, handlu, logistyki. Posiada świetnie rozwinięty węzeł drogowy, kolejowy oraz żeglugę śródlądową. W mieście zlokalizowany jest port lotniczy oraz rzeczny. Przeprowadzki Warszawa Bydgoszcz są coraz częstsze wśród specjalistów, głównie z branży IT, która w tym mieście rozwija się bardzo szybko i słynie już na cały kraj.

W Bydgoskim Parku Przemysłowo – Technologicznym działa Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Firmy tam organizują przeprowadzki biur, aby być bliżej swoich pracowników zatrudnianych z tego rejonu i nie zmuszać ich do dojazdów. Jest prężnie rozwiniętym ośrodkiem akademickim, naukowym oraz kulturalnym. Posiada bogatą ofertę muzealną, teatralną, kinową. Znajduje się tutaj filharmonia oraz opera. Miasto okalają Bory Tucholskie oraz Puszcza Bydgoska.

Bydgoszcz uchodzi za stolicę polskiego wioślarstwa. Część Bydgoszczy znajduje się w strefie krajobrazu chronionego, w mieście działa również wiele Parków krajobrazowych, a dookoła miasta znajdują się lasy o różnej roślinności.

Stolica województwa kujawsko – pomorskiego znajduje się w dość znacznej odległości od Warszawy, ale jednak w pobliżu Torunia, Poznania czy Gdańska. Do tego Bydgoszcz jest atrakcyjna dla turystów, znajduje się tutaj wiele zabytków o niespotykanej architekturze. W mieście jest świetnie rozwinięta komunikacja miejska, łącznie z trolejbusami, oraz trasy rowerowe. Bydgoszcz słynie ze świetnej oferty edukacyjnej studiów wyższych. Wielu studentów, po skończonej nauce znajduje tutaj pracę, a więc decyduje się na kompleksowe przeprowadzki międzymiastowe do Bydgoszczy.

Przeprowadzka Bydgoszcz - Warszawa