Przeprowadzki prywatne domów i mieszkań

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Przeprowadzki mieszkań Warszawa, kompleksowo z pakowaniem.

Rynek firm przeprowadzkowych w Warszawie obejmuje wiele przedsiębiorstw, które świadczą różnego typu usługi. Mało jest jednak takich, które zapewniają swoim klientom prawdziwie kompleksowe usługi, obejmujące zarówno przeprowadzki mieszkań i domów, jak i biura czy firmy. Wybierając naszą firmę, zyskują Państwo szereg korzyści, które w optymalny sposób pozwolą obniżyć koszty przeprowadzki mieszkania oraz pozbyć się niepotrzebnego stresu związanego z przewozem mebli czy pakowaniem rzeczy. Oferujemy profesjonalne i w pełni kompleksowe przeprowadzki mieszkań i domów, biorąc na siebie wszystkie niezbędne czynności.

 

Przeprowadzka mieszkania w Warszawie – co obejmuje usługa

Poszczególne etapy przeprowadzki mieszkania, takie jak pakowanie, załadunek, transport, rozładunek i przygotowanie do montażu wyposażenia, realizowane są przez naszą firmę w sposób kompleksowy i w pełni profesjonalny. Dodajmy, że decydujący głos w planowaniu usługi ma klient i to do niego należy ostateczna decyzja dotycząca pakowania czy rozładunku przewożonych rzeczy. Usługa obejmuje następujące elementy:
• zapakowanie i wyniesienie rzeczy z mieszkania,
• transport, rozładunek i rozpakowanie.
Na życzenie naszych klientów świadczymy:
• przewóz mebli,
• transport instrumentów muzycznych i sprzętu elektronicznego,
• przewóz narzędzi i materiałów budowlanych,
• transport szkła, porcelany, antyków.

 

Przeprowadzka domu w Warszawie

Znalezienie firmy oferującej tanie przeprowadzki domów w mieście takim jak Warszawa wbrew pozorom nie musi stanowić misji niemożliwej do zrealizowania. Oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny, a nasza oferta zalicza się do najtańszych w stolicy z uwagi na indywidualne podejście do klienta i maksymalne dostosowanie usługi przeprowadzkowej do jego potrzeb. Spośród wielu cech, które wyróżniają nas z grona konkurencyjnych firm w stolicy, na uwagę zasługuje bez dwóch zdań nasza rzetelność i priorytetowe podejście do kwestii bezpieczeństwa. To właśnie dzięki nim tak wielu klientów zaufało właśnie nam, powierzając przygotowane przeprowadzki swoich domów i mieszkań.

 

Przewóz mebli i sprzętu podczas przeprowadzki w  Warszawie

Doskonale wiemy, że dla wielu naszych klientów przeprowadzka oznacza stres, gdyż wiąże się z poważnymi zmianami w dotychczasowym życiu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie działać profesjonalnie, dzięki czemu nasi klienci czują pełen komfort podczas świadczenia przez nas usług. Mając na uwadze fakt, że każde zlecenie posiada własną specyfikę, dokładamy wszelkich starań, by w jak najbezpieczniejszy sposób załadować i przewieźć rzeczy naszych klientów. Szczególnej uwagi wymaga przewóz mebli, przewóz instrumentów muzycznych, takich jak np. fortepian lub pianino, czy dzieł sztuki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wielkie znaczenie mają dla naszych klientów poszczególne przedmioty, których wartość dotyczy nie tylko sfery materialnej, ale także sentymentalnej, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować specjalne środki ostrożności w transporcie poszczególnych przedmiotów, by w nienaruszonym stanie dotarły do miejsca przeznaczenia. Dla nas każda przeprowadzka jest wyzwaniem, któremu staramy się sprostać w możliwie najbardziej profesjonalny sposób, mając na względzie przede wszystkim zadowolenie i satysfakcję naszych klientów oraz bezpieczeństwo transportowanych przedmiotów. Powierzając swoje rzeczy w ręce Trans Team mają Państwo gwarancję, ze wrócą one do Państwa w nienaruszonym stanie. Przez wiele lat swojej działalności pomogliśmy niezliczonej liczbie klientów w szybkiej, sprawnej i bezproblemowej zmianie miejsca zamieszkania lub prowadzenia działalności, za każdym razem dbając, by były to zmiany na lepsze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
783 099 299
22 308 00 80