Przeprowadzki Warszawa | biuro@trans-team.com | ☎ Tel: (+48) 22 308 00 80 | 📞 Tel: 24/h 783 099 299

Transport mebli Warszawa


Przeprowadzka jest początkiem nowego rozdziału w życiu, jednak żeby dobrze go zacząć, należy w odpowiedni sposób ją zaplanować.

Meble są jednymi z takich ładunków, które sprawiają najwięcej problemów przy transporcie, załadunki i wniesieniu.

Najlepszym wyjściem z sytuacji może okazać się sprawdzona firma do przewozu mebli. Oferujemy tani transport mebli Warszawa, a znajdująca się w naszej ofercie usługa przewozu mebli obejmuje:

  • transport mebli z wniesieniem
  • transport mebli z montażem 

Przewóz mebli Warszawa 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców Warszawy oferujemy kompleksowe usługi przewozu mebli o różnych rozmiarach.

Nasza firma na życzenie Klienta szybko i bezpiecznie zajmujemy się przewozem szaf, krzeseł, stołów, biurek, komód, kanap i wielu innych.

Oferujemy również przewóz mebli o niestandardowych wymiarach. Nasza bogata i nowoczesna flota transportowa zapewnia bezpieczny transport mebli Warszawa i w dowolne miejsce.

Doświadczona i nastawiona na podnoszenie kwalifikacji kadra pracownicza dba o pełne bezpieczeństwo przewożonego mienia, nie narażając mebli na uszkodzenia.   

Transport mebli z wniesieniem i montażem.

W naszej bogatej ofercie oprócz taniego przewozu mebli znaleźć można również szeroką gamę usług dodatkowych, do których zalicza się m.in. przewóz mebli z wniesieniem do domu, mieszkania lub biura.

Na życzenie Klienta oferujemy także transport mebli z montażem. Usługę montażu mebli realizujemy ze szczególną starannością i dbałością o każdy szczegół. Podczas montażu mebli nasi pracownicy dbają zarówno o meble, jak również o najbliższe otoczenie.

Wykonujemy montaż mebli – zarówno wcześniej przez nas rozkręconych, jak również mebli nowych, które sprzedawane są w paczkach. Na życzenie Klienta zajmiemy się także wieszaniem szafek, półek oraz luster. 

Usługi przewozu mebli w Warszawie cennik 

W wielu przypadkach cennik przewozu mebli jest niezwykle ważnym czynnikiem, który ma decydujący wpływ na wybór firmy do transportu mebli.

Niekiedy cena decyduje również o tym, czy potencjalny Klient w ogóle zdecyduje się na przewóz mebli oferowany przez firmę transportową czy też organizował będzie transport „na własną rękę”.

Jeśli chodzi o usługę transportu mebli, cennik uzależniony jest przede wszystkim od odległości przewozu. ( sprawdź odległość )

Pod uwagę bierze się nie tylko ilość mebli do przewiezienia, ale również ich gabaryty oraz wielkość, a także długość trasy. Na cenę transportu mebli wpływa także planowany termin dostawy.

Jeśli chodzi o naszą firmę do transportu mebli, wyróżnia nas nie tylko pełen profesjonalizm i zaangażowanie, ale również atrakcyjny cennik przewozu mebli.

Koszty naszych usług transportu mebli zawsze dostosowujemy do kieszeni Klientów, aby zagwarantować im najwyższą jakość w korzystnej cenie. 

Tania firma do przewozu mebli Warszawa 

Terminowość realizowanych usług transportu mebli w Warszawie, profesjonalne doradztwo, bardzo dobre zabezpieczenie przewożonego mienia za pomocą tektury, kartonów, folii bąbelkowej oraz folii stretch, a także indywidualne podejście do każdego Klienta to najważniejsze zalety, jakimi może poszczycić się nasza firma do transportu mebli.

Warszawa i najbliższe okolice niejednokrotnie skorzystały już oferowanych przez nas usług przewozu mebli.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji usługi przewozu mebli pozwala nam zaplanować transport mebli w taki sposób, aby spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów. 

Transport mebli Warszawa – szybka darmowa wycena

Tanie przeprowadzki! Zadzwoń!