Usługi Transportowe

Usługi transportowe Warszawa

Usługi Transportowe Warszawa, transport z windą

 

W ofercie naszej firmy znajdują się również kompleksowe i profesjonalne usługi transportowe, w ramach tych usług realizujemy tani transport mebli w Warszawie, przewóz palet z windą, transport bagażu, transport AGD-RTV wraz z wniesieniem na terenie całej  Warszawy. Jako profesjonalna firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy dowiezienie transportowanego towaru pod wskazany adres na terenie całej Warszawy jak i również na życzenie klienta wykonamy usługi transportowe międzymiastowe z Warszawy do innego miasta w Polsce. Korzystając z naszych usług transportowych klient zyskuje pewność, że jego mienie zostanie należycie zapakowane i zabezpieczone w trakcie przewozu i dotrze do celu w określonym czasie i w nienaruszonym stanie.
W ramach usług transportowych w Warszawie zapewniamy szereg dodatkowych usług jak wniesienie mebli po schodach, demontaż i ponowny montaż mebli, podłączenie pralki, lodówki itp. W naszej flocie znajdują się pojazdy różnych gabarytów, by obsłużyć zarówno mniejsze, jak i większe zamówienia transportowe. Dzięki doborowi gabarytu pojazdu do specyfiki towaru, klient zyskuje gwarancję, że to właśnie nasza oferta jest najtańszą na rynku (z jednoczesnym zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa).

 

W ramach usługi transportowej oferujemy między innymi - transport z wniesieniem.

 

  • Transport mebli; ponadto zajmujemy się także ich demontażem i montażem,
  • Przewozimy sprzęt RTV i AGD; nasi specjaliści znają zasady dotyczące transportowania szczególnie delikatnego sprzętu, dzięki czemu klient zyskuje gwarancję, że towar dotrze bezpiecznie do celu, zajmujemy się również wnoszeniem jak i  tanią utylizacją starego sprzętu, mebli itp.
  • Transportujemy instrumenty muzyczne; pianina, fortepiany, sprzęt muzyczny estradowy,  ze szczególną dbałością o ich delikatną konstrukcję;
  • Zajmujemy się także transportem sejfów czy kas pancernych, a także każdego ciężkiego sprzętu; dodatkowo oferujemy pomoc jego wyniesienia i wniesienia, bowiem mamy świadomość, że są to zbyt duże ciężary, by klient sam je nosił.
  • Transport mebli ze scenografii czy całego wyposażenia sceny.
  • Przewóz sprzętu komputerowego

 

To i wiele więcej należy do naszych zadań. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i przedstawienia swojego problemu – my przedstawimy plan transportu oraz cennik za daną usługę. Gwarantujemy, że powierzone nam mienie zawsze dotrze do celu w nienaruszonym stanie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
783 099 299
22 308 00 80