Usługi Transportowe Warszawa, transport z windą

W ofercie naszej firmy znajdują się nie tylko kompleksowe i profesjonalne przeprowadzki, ale także transport mebli, palet, bagażu na terenie całej  Warszawy. W ramach tych usług gwarantujemy dowiezienie transportowaneFirma transportowa Warszawago towaru pod wskazany adres na terenie całej Warszawy i Polski. Korzystając z naszych usług transportowych klient zyskuje pewność, że jego mienie zostanie należycie zabezpieczone w trakcie podróży i dotrze do celu w określonym czasie.
W ramach usług transportowych w Warszawie zapewniamy szereg możliwości. W naszej flocie znajdują się pojazdy różnych gabarytów, by obsłużyć zarówno mniejsze, jak i większe zamówienia. Dzięki doborowi gabarytu pojazdu do specyfiki towaru, klient zyskuje gwarancję, że to właśnie nasza oferta jest najtańszą na rynku (z jednoczesnym zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa).

W ramach usługi oferujemy między innymi:

Transport mebli w Warszawie i okolicy; ponadto zajmujemy się także ich demontażem i montażem, przewozimy sprzęt RTV i AGD; nasi specjaliści znają zasady dotyczące transportowania szczególnie delikatnego sprzętu, dzięki czemu klient zyskuje gwarancję, że towar dotrze bezpiecznie do celu, zajmujemy się także tanią utylizacją starego sprzętu, mebli itp.

Transportujemy instrumenty muzyczne, ze szczególną dbałością o ich delikatną konstrukcję;Usługi transportowe - Warszawa

firmy mogą skorzystać z usługi transportu mienia z biura do biura, natomiast osoby pracujące w branży filmowej zainteresować się transportem mebli ze scenografii czy całego wyposażenia sceny.
Zajmujemy się także transportem sejfów czy kas pancernych, a także każdego ciężkiego sprzętu; dodatkowo oferujemy pomoc jego wyniesienia i wniesienia, bowiem mamy świadomość, że są to zbyt duże ciężary, by klient sam je nosił.
To i wiele więcej należy do naszych zadań. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i przedstawienia swojego problemu – my przedstawimy plan transportu oraz cennik za daną usługę. Gwarantujemy, że powierzone nam mienie zawsze dotrze do celu w nienaruszonym stanie.
 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
783 099 299
22 308 00 80