Przeprowadzki Warszawa | biuro@trans-team.com | ☎ Tel: (+48) 22 308 00 80 | 📞 Tel: 24/h 783 099 299

Wiosna – idealna pora na przeprowadzkę

Opublikowane przez admin w dniu

Coraz bliżej wiosna – pora roku, gdy wszystko się zmienia. Człowiek zmęczony zimą z radością zrzuca grube ubrania i rozkwita – tak jak natura. Wiosna sprzyja porządkom: nie tylko tym rozumianym dosłownie, ale także tym metaforycznym. Nasze marzenia się budzą, energia wraca, zaczynamy trenować, być może zmieniamy partnera lub pracę. Wiosna to także świetna pora na przeprowadzkę. Dlaczego? W dzisiejszym artykule to wyjaśniamy.

Coraz cieplej na dworze

Wiosną dzień staje się coraz dłuższy i cieplejszy. Jest to świetna pora na prace na dworze. Wydaje się nam, że przeprowadzka to tylko zmiana miejsca mieszkania – nic bardziej mylnego! Z przeprowadzką wiąże się wiele istotnych kwestii: pakowanie mienia, przenoszenie przedmiotów do samochodu, załadunek i wyładunek, a czasem remonty w nowym miejscu zamieszkania, a w raz z nimi – wietrzenie. Zatem choć przeprowadzamy się z miejsca na miejsce, to czasu na dworze czy przy otwartych oknach spędzamy sporo. Oczywiście przeprowadzka zimą czy przeprowadzka latem są opcjami, nad którymi także idzie zapanować, ale niepodważalnym faktem jest, że wiosną pogoda najbardziej sprzyja działaniom. Nie za ciepło, nie za zimno, tak w sam raz!

Energia w nas buzuje

Większość osób czuje wiosną zastrzyk energii. Słońce wpływa pozytywnie na wydzielanie endorfin w organiźmie, a nam, po prostu, chce się działać! Warto skorzystać z takiego naturalnego i zdrowego impulsu. Nie marnujmy czasu – zaplanujmy jakieś duże działania, póki czujemy, że nas wręcz nosi. Jeśli podchodzimy do przeprowadzki z radością i ochotą – cały proces przebiega o wiele sprawniej!

Przeprowadzka – a wiosenne porządki

Przeprowadzka związana jest nie tylko z przewożeniem mebli z miejsca na miejsce, ale także z porządkami – w szafach, na strychu, w piwnicy. Bardzo często na wielkie sprzątanie ochota nam przychodzi właśnie wiosną, co być może wynika z zastrzyku energii, który o tej porze roku odczuwamy. Zatem może zamiast zabierać się za wielkie sprzątanie – warto skorzystać z okazji i posprzątać przy okazji przeprowadzki? O tym co zrobić z niepotrzebnymi rupieciami pisaliśmy już w innym artykule. Opcji jest bez liku!

Wiosenna przeprowadzka w dużym mieście

Wiosna to świetna pora na przeprowadzkę – pogoda jest odpowiednia, energia nas rozpiera. Warto wykorzystać ten czas na wielkie zmiany – wyjdzie to nam na dobre.

Tanie przeprowadzki! Zadzwoń!